KASULIK INFO

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Nagu ka meie Üldised müügtingimused sätestavad, siis on tootepildid illustratiivsed. Miks nii? Mitmete toodete, nagu näiteks mitmevärviliste PE-süstade või grööni aerude puhul, kahte identset toodet ei eksisteerigi. Samtuti võib toodetel olla muid väheolulisi erinevusi pildil näidatust.

Kui meie laos oleval tootel aga on mingeid olemuslikke erinevusi võrreldes pildil näidatuga, siis me kindlasti võtame teiega enne kauba välja saamist ühendust ja küsime teie nõusolekut.

Toodete uuesti müüki jõudmise aeg ei sõltu alati meist. Nii ei ole võimalik öelda ühest aega, mis kehtiks kõigi toodete kohta.

Kui sa leiad meie lehelt toote, mis sind huvitab, aga mida hetkel laos pole, siis saada küsimus saadavuse kohta info@eastpole.ee mailile. Siis saame koos sulle kõige parema lahenduse leida!

Väiksema kauba puhul on Eestis saatmise standardlahenduseks pakiautomaat.

Kui sinu ligiduses ei leidu tõesti ühtegi pakiautomaati või on kaup suurem kui pakiautomaadi kappi mahub, siis saab tellida kauba kulleriga enda aadressile kõikjal Eestis.

Eesti erakliendi jaoks on kõige tüüpilisemaks maksevõimaluseks tasumine pangalingi kaudu. See makseviis on kiire ja turvaline. Ära unusta maksmise lõpus vajutada “Tagasi kaupmehe juurde”.

Lisaks pangalingile on võimalik maksta krediitkaardiga.

Juriidilisest isikust klientidel on võimalik maksta are alusel tavalise pangaülekandega.

Loomulikult kehtib kõigile EastPole e-poest ostetud kaupadele 14-päevane tagastusõigus. See tähendab, et eraisikust ostjal on 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest õigus see ilma põhjendust esitamata tagastada või ümber vahetada.

Täpsema info tagastamise protsessi kohta leiad meie lehe Ostuinfo rubriigist.

KAS SUL TEKKIS KÜSIMUSI?

SAADA OMA KÜSIMUS SIIT!

Eastpole OÜ

KÜLASTA MEIE POODI!

Miiduranna tee 44 (Miiduranna sadam)
Miiduranna küla,
Viimsi vald
Harjumaa 74015

Tel.: (+372) 5191 0090
Palun anna oma tulekust ette teada!