Transpordivõimalused

Eesti tellimuste puhul on võimalikud järgmised transpordilahendused:

  1. Klient tuleb ise kaubale järele. Kauba kätte saamine toimub EastPole poes, Miiduranna tee 44 (Miiduranna sadam), Miiduranna, Viimsi vald. Kui klient on valinud ise kaubale järele tulemise, võtab EastPole e-pood kliendiga ühendust ja lepib kokku sobiliku kaubale järele tulemise aja.
  2. Väiksemamõõdulise saadetise puhul on võimalik saata see Smartpost või Omniva pakiautomaati. Pakiautomaatide võrgustik katab kogu Eestit ning pakiautomaati saatmine on kõige soodsam ning kiire saatmisviis. Pakiautomaati saatmise fikseeritud hind on 4 EUR.
  3. Omniva postiteenusega on võimalik saata pakke kõikjale Eestis. Võrreldes pakiautomaadiga on postiga saatmine veidi aeglasem ning kallim. Postiteenusega saatmise hind on kaalupõhine, jäädes vahemikku 5-12 EUR.
  4. Itella kulleriga koju. Tavasuuruses saadetised on võimalik tellida Itella pakikulleriga koju kõikjale Eestis. Kulleriga koju toomise standardhind on 7 EUR.
  5. Suuremõõdulisi pakke (näiteks süstad, vesijalgrattad, ühes tükis aerud) on võimalik saata kullerfirma Itella kaudu. Selle tarneviisi korral võtame teiega ühendust, et leppida kokku täpsem tarneaeg. Süsta saatmise hind Tallinna piires on 20 EUR, ülejäänud mandri-Eesti 40 EUR ja saartele 60 EUR.

Pannes soovitud tooted ostukorvi, kuvab e-pood automaatselt neid transpordivõimalusi, mis sinu paki suuruse ja kaalu juures võimalikud on.

Tarneaeg sõltub valitud transpordiviisist, kuid Eesti tellimuse puhul jääb see tavaliselt vahemikku 1-5 tööpäeva. Maksimaalne tarneaeg on 10 päeva makse laekumisest East Pole OÜ kontole.