14-päevane tagastusõigus.

Vastavalt seadustele ning EastPole e-poe kasutustingimustele, kehtib EastPole e-poest ostetud kaupadele 14-päevane tagastusõigus. See tähendab, et eraisikust ostjal on 14 päeva jooksul alates kauba kätte toimetamisest õigus ilma põhjendust esitamata ostulepingust taganeda ning kaup tagastada või ümber vahetada.

Toote tagastamise või ümber vahetamise soovist teada andmiseks saadab ostja vastavasisuline e-maili aadressile info@eastpole.ee. 15 päeva jooksul alates sooviavalduse esitamisest tagastab ostja kauba kas EastPole poodi või saadab kauba müüjale tagasi. Kauba müüjale tagastamisega seotud kulud kannab ostja.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, välja arvatud määral, mis on ostjal vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Tagastatav toode peab olema komplektne ehk tagastada tuleb kõik tootepakendis sisaldunud esemed.

Tellimusest taganemise korral kannab East Pole OÜ tagastatud kaupade eest ostjale raha tagasi hiljemalt 15 päeva jooksul alates ostulepingust taganemise sooviavalduse saamisest, kuid müüjal on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni müüja on tagastatava kauba kätte saanud või ostja on esitanud tõendid, et ta on kauba tagasi saatnud.