EastPole kajakid & kanuud

East Pole OÜ on 2001. aastast tegutsev eestimaine firma. Meie eesmärgiks on pakkuda aerutamishuvilistele kõike, mis lemmikhobiga tegelemiseks vaja läheb. Nii pakumegi sobivaid kajakke nii kärestikuaerutamiseks, jõgedel matkamiseks kui ka pikkade mereretkede jaoks ning samuti suurt hulka erinevat varustust. Hoiame maailma kajakitööstuses toimuval pidevalt silma peal ning üritame parima sellest ka Teieni tuua.

Tänaseks on peamised brändid, millega tegutseme:

World of Kayaks on Eestimaine kajakitootja, kelle põhitoodanguks on kiired mere- ja trennikajakid. Võhandu maratoni jaoks on need pea asendamatud!

Perception on Briti päritolu suurte traditsioonidega kajakitootja. Peamiseks toodanguks erinevad termoplastist matkakajakid

Jackson Kayaki tooted on kärestikukajakkide seas teenäitajateks. Nii hästi läbimõeldud ja nii mugavaid kajakke pole ühelgi teisel tootjal. 2009. aasta freestyle’i MM-il võideti Jacksoni paatidega kõik mis võimalik.

Gumotex on Euroopa tuntuim raftide ja täispuhutavate kajakkide/kanuude tootja, mis on tuntud oma korraliku kvaliteedi poolest.

Hiko Sport pakub suurt valikut erinevat aerutamisvarustust. Tänaseks on raske leida Eestis aerutajat, kellel varustus ei sisaldaks ühtegi Hiko toodet. Vestid, riietus, veekindlad kotid, ohutusvarustus – Hikol on need kõik olemas!

Kokatat on vaieldamatult parimate aerutamisriiete tootja. Riiete kulumiskindlus ja funktsionaalsus teeb silmad ette kõikdele konkurentidele.

TNP on Euroopas kõrgelt hinnatud aerutootja. Nende alumiinium/plastik aerud on matkakorraldajatele asendamatud.

Werner on maailma aerutootja nr. 1 ja seda nii mere- kui ka kärestikuaerude osas. Proovi Werneri aerusid ja saad ise aru miks…